אינכם צריכים להוציא כספים רבים על שדרוג המטבח בכדי לקבל מראה מטבח מודרני יותר. כמה שינויים מבניים קטנים המאפיינים עיצוב מטבחים מודרניים יכולים לעזור לכם להשיג את המראה רצוי.

אם עיצוב המטבח הקיים שלכם מתחיל להיראות ישן ומשעמם, אתם עשויים לשקול לבצע חידוש קטן במטבח רק בכדי לעורר את העיצוב שלו. למרבה המזל בכדי לחדש במקצת את עיצוב המטבח כך שיראה מודרני יותר לא צריך לבצע הריסה ושיפוץ מלא. יש מספר דרכים פשוטות שאתם יכולים לעשות בכדי לחדש את המטבח לעיצוב מטבח מודרני יותר מבלי להוציא הון תועפות על שיפוץ מתאר המטבח. השתמשו באחת מהדרכים הבאות לשדרג את המטבח שלכם למראה מודרני יותר.

שדרוג ארונות מטבח למראה מינימליסטי יותר

עיצוב מטבחים מתבסס דבר ראשון על ארונות המטבח, כך שכל שינוי קיצוני בארונות המטבח בדרך כלל משיג את האפקט הרצוי בשינוי עיצוב המטבח. בין אם זה רק הוספת שכבה חדשה של צבע או בין אם זה החלפה מלאה של הארונות, חידוש מטבח למראה מודרני יותר חייב לכלול נגיעה כלשהי בארונות המטבח. הפעולה הכי טובה שמעצבים של מטבחים מציעים לעשות במטבח כדי להפוך אותו למודרני יותר היא להחליף את ארונות המטבח לארונות מטבח מודרניים, למשל ארונות מטבח שמעוצבים בעיצוב מינימליסטי עם ידיות נסתרות. אם אין לכם את היכולת הכספית להחליף את ארונות המטבח, אז אתם יכולים לפחות לצבוע מחדש את ארונות המטבח לצבעים כהים שמעניקים מראה מודרני יותר כמו שחור או כחול.

הוספת פתרונות פונקציונאליים למטבח

עיצוב של מטבחים מודרניים דוגל בעיצוב הבנוי לפונקציונאליות אופטימלית, כך שלא בהכרח שדרוג המטבח למודרני יותר חייב להיות מהפן העיצובי. אם אתם רוצים באמת לקבל את החוויה של עבודה במטבח מודרני אתם צריכים להשקיע בפתרונות פונקציונאליים מתקדמים אשר יהפכו את העבודה במטבח ליעילה יותר. שדרוג מכשירי החשמל שאתם עובדים איתם במטבח כמו המיקסר או אופה הלחם הם דרך פשוטה לייעל את עבודת הבישול במטבח. הוספת פתרונות אחסון מתקדמים לארונות המטבח כגון ארון הסתרה למיקרוגל או משטחים המיועדים לאחסון סוכר ומלח הם נגיעות קטנות שיהפכו את המטבח למודרני יותר.

עיצוב המטבח עם עבודות אומנות מודרניות

ניתן להציג מספר יצירות אומנות בסגנון מודרני ברחבי המטבח המעניקים נגיעה עיצובית שכנראה חסרה במטבח שלכם. תמונת אומן בסגנון מודרני או צילום מודרני ממסוגר יכולים לתת את הטעם האישי המודרני שהמטבח שלכם צריך. אפשר גם להוסיף יצירות אומנות הבנויות למטבח כמו כלי אחסון מעניינים או קישוטים למטבח בסגנון מודרני.

הוספת צבע חדש לקירות המטבח

אם עיצוב המטבח שלכם נראה ישן ובלוי אז יש סיכוי גדול שצבע קירות המטבח זקוקים לשכבת צבע נוספת, כדאי במהלך חידוש המטבח לצבוע מחדש את הקירות למראה חדיש יותר. באותה הזדמנות אתם יכולים גם לנסות ולעצב את קירות המטבח בצבעים שונים המאפיינים עיצוב של מטבחים מודרניים כגון שחור. הרבה מעצבי מטבחים מודרניים אוהבים גם ליצור ניגודיות בין צבע בהיר של ארונות המטבח ולצבע כהה של קירות המטבח.

שדרוג גופי התאורה

אחד מעקרונות עיצוב המטבחים שהרבה אנשים נוטים להתעלם ממנו הוא ההתאמה של תאורה לעיצוב המטבח. החלפת גופי תאורה ישנים לגופי תאורה מודרניים יותר והוספת פתרונות תאורה מתקדמים למטבח יכולים לשדרג את המראה הישן למראה מודרני יותר, בנוסף להוספת האפקט החיובי של תאורה חזקה יותר שמדגישה את עיצוב המטבח. אתם גם לא צריכים להיות חשמלאים במקצוע בכדי להוסיף פתרונות תאורה למטבחים, אתם יכולים לקנות תאורה מודרנית בכל חנות תאורה ולהתקין במטבח בלי הרבה בעיות.