מטבחים קלאסיים אף פעם לא יוצאים מהאופנה. בעת חידוש המטבח שלכם מאוד מומלץ לשלב מספר נגיעות עיצוב של מטבח קלאסי בכדי להעניק לו מראה שמחזיק לנצח.

כאשר אתם מעצבים את המטבח שלכם אתם רוצים לוודא שהעיצוב שלו יחזיק לכמה שנים טובות, לא רק מהבחינה של עמידות העיצוב כנגד לחות ולכלוך אלא גם מבחינת הרלוונטיות העיצובית שלו. בגלל זה הרבה אנשים מעדיפים לבחור בעיצובים של מטבחים קלאסיים, בין אם מדובר על עיצוב מלא של המטבח בסגנון קלאסי או בין אם מדובר על עיצוב המטבח בשילוב רעיונות עיצוביים קלאסיים. אם גם אתם רוצים לקבל מראה קלאסי למטבח שלכם, יש מספר רעיונות עיצוביים שמעניקים החזות הקלאסית למטבח בהצלחה רבה.

התקנת כיור ברזל גדול

כיור ברזל גדול לרוב מספק ניגודיות מדהימה עם ארונות עץ מלא מהודר שלרוב מותקנים במטבחים קלאסיים. גם אם המטבח שלכם לא הולך להשתמש בארונות עץ מלא, עדיין כיור הברזל הגדול יכול להעניק למטבח שלכם מראה קלאסי של פעם. הבסיס של כיור ברזל מיוצר עם אגן גדול שמותקן כך שחזית הכיור משלימה את קו הגמר של ארונות המטבח, כמו המטבחים הישנים של המאה הקודמת. נוסף על כך, כיור ברזל הוא בין כיורי המטבח הכי עמידים שיש ואתם יכולים להיות בטוחים שהכיור יעשה את עבודתו נאמנה לשנים קדימה.

תליית נברשות תאורה

תאורה היא מרכיב מאוד חשוב בעיצוב של מטבחים. אם אתם רוצים לקבל מראה קלאסי יותר אז כמובן שאתם צריכים להימנע מפתרונות התאורה המודרניים וללכת על כיוון יותר וינטאג. תליית נברשת תאורה בסגנון אנגלי ישן או בסגנון איטלקי היא דרך מצוינת להוסיף עוד נגיעה עיצובית קלאסית למראה המטבח.

עיצוב עם אלמנטים אדריכליים קלאסיים

מטבחים קלאסיים רבים משתמשים במספר כללי עיצוב מטבחים קלאסיים בכדי להשיג את המראה הישן והטוב. אתם צריכים להפנים שלעצב עם מחשבה על הטרנדים העיצוביים של פעם אינו אומר שאתם מעצבים את המטבח שלכם בעיצובים שלא עומדים בסטנדרטים הגבוהים של עיצוב המטבחים היום, אלא פשוט אתם בוחרים ללכת על עיצוב מסורתי יותר. במקום לבחור בעיצוב מופשט כמו במטבחים המודרניים אתם יכולים ללכת יותר על אווירה מסורתית יותר. שימוש בצורות מעגליות, המון צבע, שימוש רב בעץ וכו' יכולים לתת לכם את נגיעות העיצוב הקלאסי שאתם רוצים במטבח.

ארונות מטבח מעץ מלא

כפי שכבר ציינו, ברוב המטבחים הקלאסיים מתקינים ארונות מעץ מלא בגלל שהעץ המלא מעניק מראה מאוד יוקרתי וקלאסי שמחזיק הרבה שנים. בעוד שבמטבחים המודרניים יש יותר דגש על קלות העץ ופונקציונליות, במטבחים הקלאסיים איכות העץ היא הקובעת. אם אתם יכולים אז אנו ממליצים ללכת לנגר איכותי ולגלף ארונות מעץ מלא למראה קלאסי יוקרתי.

כלי בישול בסגנון קלאסי

מראה המטבח הקלאסי לא מסתיים רק בעיצוב של המטבח עצמו אלא גם ממשיך בדרך שאתם עובדים בו. שימוש בכלי בישול קלאסיים כמו סירי קדרה גדולים, מחבתות וסירים מברזל, כפות עץ גדולות ועוד מוסיפים לאווירה של המטבח הקלאסי. זכרו שבדרך כלל חלק מכלי הבית ומכשירי החשמל שאתם משתמשים בהם יושבים גלויים לעין במטבח כך שהם בהחלט תורמים למראה המטבח עצמו. אנחנו לא מציעים לכם לזרוק את המיקרוגל בכדי לתת למטבח שלכם מראה קלאסי יותר, אך בהחלט אתם יכולים לבחור בחלופות קלאסיות מיושנות בחלק מהמקרים כמו למשל להתקין תנור אבנים במקום טוסטר אובן.

יצירות אומנות קלאסיות

הוספת יצירות אומנות בסגנון קלאסי יכולים לתרום הרבה למראה הקלאסי של המטבח. יצירות אומנות קלאסיות כגון תמונת שמן עם מסגרת זהב, אגרטלים בעיצוב וינטאג, מפות שולחן קלאסיות וכו' תורמים במכלול לעיצוב הקלאסי של המטבח.